Jadłospis w Bąbelkowie 23-06-2013


Drodzy Rodzice,

Wszyscy wiemy, że właściwe odżywianie ma ogromny wpływ na długość i jakość ludzkiego życia, a wyrabianie właściwych nawyków żywieniowych powinniśmy rozpoczynać już od najmłodszych lat.
Prawidłowe zwyczaje żywieniowe najmłodszych zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób dietozależnych, otyłości lub niedożywienia. Dostarczając dziecku wraz z pokarmem odpowiednich porcji witamin i składników mineralnych dbamy o prawidłowy rozwój kości i zębów oraz chronimy u niego wciąż rozwijające się nerki przed nadmiernym obciążeniem. W ten sposób zapewniamy naszym dzieciom lepszy start w przyszłość.

Dlatego właśnie nasze jadłospisy układane są przez specjalistę dietetyka, który dostosowuje je do specyficznych potrzeb żywieniowych na każdym etapie życia dziecka.
Zapewniamy naszym podopiecznym zbilansowaną dietę opartą na zaleceniach dotyczących żywienia dzieci zdrowych w wieku 1-3 lata opracowanych przez Zespół Ekspertów powołany przez Konsultanta Krajowego ds. Pediatrii.
Jesteśmy również uczestnikami programu "Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy", w którym korzystamy z praktycznych porad, informacji i narzędzi, abyśmy mogli zaproponować naszym podopiecznym jadłospis spełniające najnowsze zalecenia i normy żywieniowe.


 Pobierz aktualny jadłospis dla grup żłobkowych

Pobierz aktualny jadłospis dla grupy przedszkolnejJedzonko dostarczane jest przez Restaurację "Tęczowa" z Lubania.
<< wróć

Produkcja: Studio Eline.pl | Odwiedziny: 110479